Msfilm

Śluby

UWAGA:

Nie dysponujemy już wolnymi terminami na filmowanie wesel w roku 2018 w miesiącach: Kwiecień, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień.

Szanowni Klienci !

Decydując się na nasze usługi macie pewność rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu filmowania Waszego ślubu/wesela.
Oto krótka próbka tego jak działamy czyli teledysk ślubny/weselny(highlights). Zachęcamy do oglądania w HD na pełnym ekranie:

Więcej filmów typu: plener, sesja narzeczeńska czy podziękowanie dla rodziców znajduję się w Galerii Filmów

Działamy na obszarze całej Polski – jeżeli w dniu ślubu pokonujemy dystans większy niż 100km od Lublina czy Kozienic doliczamy koszty dojazdu, przy większych odległościach mogą dojść koszty noclegów.

Pakiet FILM

Jest to podstawa do której każdy indywidualnie dobiera dodatki według potrzeb. Film nagrany w tym pakiecie jest na bardzo wysokim poziomie audiowizualnym. Sposób montażu i długość filmu oraz to co i w jaki sposób zostanie nagrane jest ustalane szczegółowo z Parą.

Cena: Ofertę wraz z cenami wysyłamy na prośbę klienta. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie: Kontakt

Liczba operatorów: dwóch
Stabilizacja kamer: Steadycam(efekt płynnie poruszającej się kamery) , Slider(efekt kamery na wózku), Monopod i Statywy(stabilne ujęcia statyczne)
Czas pracy operatorów: Jesteśmy do dyspozycji pary od godziny 12:00 – zostajemy na weselu do końca oczepin(max do godziny 1:30 w nocy), nagrywamy tyle na ile pozwoli logistyka jednym autem
Produkt: teledysk ślubny(taki jak zamieszczone w galerii) oraz film o długości ustalonej z Parą – montaż nowoczesny 40-60minut lub montaż tradycyjny 90 minut.
Format zapisu filmu: Wysoka jakość FULL HD: 1x ozdobny pendrive wykończony metalem i ekoskórą z grawerami, ekskluzywne pudełko z okładką+ 1x pendrive zwykły. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości pendrivewów ozdobnych i zwykłych oraz płyt.

Podczas filmowania zawsze używamy:

– profesjonalnych urządzeń do stabilizacji kamer – ruch kamery jest stabilny i płynny(nie trzęsie się)
– aparatów cyfrowych z wymienną optyką(lustrzanki, bezlusterkowce) – zapewnia to doskonalą jakość obrazu
– profesjonalnych rejestratorów dźwięku wraz z wieloma mikrofonami – zapewnia to najwyższej jakości dźwięk, bez echa w kościele, czysty i wyraźny dźwięk zespołu na weselu
– zestawu lamp na wypadek złych warunków oświetleniowych – czasem sala jest zbyt ciemna (nigdy nie świecimy lampami nakamerowymi oraz w kościele)
– kamery GoPro np. do montażu w samochodzie – atrakcyjne ujęcia, które ciekawie wzbogacają reportaż

Dodatki do pakietu:

Długość i sposób montażu filmu(tradycyjny 90 minut lub nowoczesny 40-60 minut) ustalany jest indywidualnie z każdą parą.

Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele

Najlepszy w Polsce katalog kamerzystów na ślub i wesele