Msfilm

Śluby

Szanowni Klienci !

Decydując się na nasze usługi macie pewność rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu filmowania Waszego ślubu/wesela.
Oto krótka próbka tego jak działamy czyli teledysk ślubny/weselny(highlights). Zachęcamy do oglądania w HD na pełnym ekranie:

Więcej filmów typu: plener, sesja narzeczeńska czy podziękowanie dla rodziców znajduje się w Galerii Filmów

Działamy na obszarze całej Polski – jeżeli w dniu ślubu pokonujemy dystans większy niż 100km od Lublina czy Kozienic doliczamy koszty dojazdu, przy większych odległościach mogą dojść koszty noclegów/wyżywienia.

Cena: Ofertę wraz z cenami wysyłamy na prośbę klienta. Zachęcamy do kontaktu poprzez naszego Facebooka lub formularz kontaktowy na stronie: Kontakt

Liczba operatorów:  w zależności od oferty od jednego do trzech.

Czas pracy: Jesteśmy do dyspozycji pary od godziny 12:00 i zostajemy na weselu do końca oczepin(max do godziny 1:30 w nocy), nagrywamy tyle na ile pozwoli logistyka jednym autem. Istnieje możliwość rozszerzenia czasu pracy.

Czas trwania filmu: Standardowo wykonujemy 60 minutowy dynamiczny film oraz teledysk ślubny o długości 3 – 4 minuty. Istnieje możliwość wydłużenia filmu do 90 -100 minut. Na życzenie klienta wykonujemy także nowoczesne, krótkie filmy o długości 20-30 minut.

Jaką długość filmu wybrać ?

Film o długości 90-100 minut(opcja dostępna tylko z dwoma operatorami) to propozycja głównie dla Par które organizują bardzo duże wesele oraz są fanami tradycyjnych filmów weselnych. Przez większość czasu podczas wesela dominują tańce z muzyką zespołu. Film taki zadowoli wielkich fanów klimatów weselnych. Zalecamy tutaj wybór dodatkowej opcji – trzeciego operatora. Opcja ta znacznie urozmaici tak długi film.

Film o długości 50-60 minut jest świetnym kompromisem i naszym zdaniem najlepszym wyborem. Zawiera wszystkie istotne elementy z mszy oraz wesela, muzykę zespołu/dja na weselu więc spodoba się także fanom dłuższych filmów jednocześnie nie będąc nudnym dzięki dużej ilości dynamicznych teledysków i dobrze dobranej muzyce.

Film o długości 20-30 minut jest skierowany do tych, którzy oczekują głównie bardzo dynamicznego i bezkompromisowego montażu w nowoczesnym stylu. Jest to bardzo elegancka i bogata w emocje kompozycja ujęć w której nie zawsze wszystko dzieje się chronologicznie.

Otrzymują Państwo: Ekskluzywny pendrive zawierający film ślubny oraz teledysk ślubny + dodatkowa kopia na zwykłym pendrivie. Filmy nie są zabezpieczone przed kopiowaniem więc można wykonać dowolną ilość kopii we własnym zakresie. Cały materiał, który Państwu przekazujemy jest w rozdzielczości 4K.

classic pendrive kreativ 2pendrive kreati 3

Podczas filmowania zawsze używamy:

DRONA (ujęcia lotnicze sali weselnej, kościoła oraz okolicy związanej z reportażem np. dom Panny młodej, atrakcyjne wizualnie miejsca okoliczne)
– aparatów cyfrowych z wymienną optyką – zapewnia to doskonalą jakość obrazu w rozdzielczości 4K
– profesjonalnych urządzeń do stabilizacji kamer – ruch kamery jest stabilny i płynny(nie trzęsie się)
– profesjonalnych rejestratorów dźwięku wraz z wieloma mikrofonami – zapewnia to najwyższej jakości dźwięk, bez echa w kościele, czysty i wyraźny dźwięk zespołu na weselu
– kamery GoPro np. do montażu w samochodzie – atrakcyjne ujęcia, które ciekawie wzbogacają reportaż
– zestawu lamp na wypadek złych warunków oświetleniowych – czasem sala jest zbyt ciemna

Opcjonalne dodatki do pakietu:

  1. Trzeci operator + kran kamerowy  – Zalecamy tą opcję przy bardzo dużych weselach. Trzeci operator nagrywa także więcej ujęć dronem np wyjście z kościoła oraz operuje podczas wesela kranem kamerowym(wysięgnikiem).
  2. Plener – do 4 godzin z parą w terenie, ujęcia nagrane podczas pleneru wzbogacają teledysk i film (dojazd na plener jest wyceniany indywidualnie, do 100km od Kozienic jest bezpłatny)
  3. Podziękowanie dla rodziców, lovestory itp. z wyświetleniem na weselu na naszym sprzęcie(ekran + projektor)
  4. Dron na plenerze – wycena indywidualna
  5. Dodatkowa godzina filmowania(standardowo pracujemy od 12:00 do 1:30)
  6. Cały surowy materiał(nagrywamy na nasz nośnik, Para otrzymuje dysk twardy z całym surowym materiałem)
  7. Dodatkowy pendrive ozdobny
  8. Wywiady z gośćmi
  9. Płyta Blu – Ray
  10. Płyta DVD

Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele

Najlepszy w Polsce katalog kamerzystów na ślub i wesele