Msfilm

Śluby

Szanowni Klienci !

Decydując się na nasze usługi macie pewność rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu filmowania Waszego ślubu/wesela.
Oto krótka próbka tego jak działamy czyli teledysk ślubny/weselny(highlights). Zachęcamy do oglądania w HD na pełnym ekranie:

Więcej filmów typu: plener, sesja narzeczeńska czy podziękowanie dla rodziców znajduję się w Galerii Filmów

Działamy na obszarze całej Polski – jeżeli w dniu ślubu pokonujemy dystans większy niż 100km od Lublina czy Kozienic doliczamy koszty dojazdu, przy większych odległościach mogą dojść koszty noclegów.

Pakiet FILM

Cena: Ofertę wraz z cenami wysyłamy na prośbę klienta. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie: Kontakt

Liczba operatorów: dwóch
Stabilizacja kamer: Steadycam(efekt płynnie poruszającej się kamery) , Slider(efekt kamery na wózku), Monopod i Statywy(stabilne ujęcia statyczne)
Czas pracy operatorów: Jesteśmy do dyspozycji pary od godziny 12:00 – zostajemy na weselu do końca oczepin(max do godziny 1:30 w nocy), nagrywamy tyle na ile pozwoli logistyka jednym autem
Produkt: teledysk ślubny(taki jak zamieszczone w galerii) oraz film o długości ustalonej z Parą –  standardowo wykonujemy 50 – 60 minutowy dynamiczny film, który zawiera wszystkie istotne elementy z dnia ślubu lub na życznie Pary Młodej krótszy, jeszcze bardziej dynamicnzy film o długości 20 – 30 minut.
Format zapisu filmu: Wysoka jakość FULL HD: 1x ozdobny pendrive wykończony metalem i ekoskórą z grawerami, ekskluzywne pudełko z okładką+ 1x pendrive zwykły. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kopii filmu na różnych nośnikach.

Podczas filmowania zawsze używamy:

– profesjonalnych urządzeń do stabilizacji kamer – ruch kamery jest stabilny i płynny(nie trzęsie się)
– aparatów cyfrowych z wymienną optyką(lustrzanki, bezlusterkowce) – zapewnia to doskonalą jakość obrazu
– profesjonalnych rejestratorów dźwięku wraz z wieloma mikrofonami – zapewnia to najwyższej jakości dźwięk, bez echa w kościele, czysty i wyraźny dźwięk zespołu na weselu
– zestawu lamp na wypadek złych warunków oświetleniowych – czasem sala jest zbyt ciemna (nigdy nie świecimy lampami nakamerowymi oraz w kościele)
– kamery GoPro np. do montażu w samochodzie – atrakcyjne ujęcia, które ciekawie wzbogacają reportaż

Opcjonalne dodatki do pakietu:


Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele

Najlepszy w Polsce katalog kamerzystów na ślub i wesele