Msfilm

Śluby

Szanowni Klienci !

Decydując się na nasze usługi macie pewność rzetelnego i profesjonalnego podejścia do tematu filmowania Waszego ślubu/wesela.
Oto krótka próbka tego jak działamy czyli teledysk ślubny/weselny(highlights). Zachęcamy do oglądania w HD na pełnym ekranie:

Więcej filmów typu: plener, sesja narzeczeńska czy podziękowanie dla rodziców znajduję się w Galerii Filmów

Działamy na obszarze całej Polski – jeżeli w dniu ślubu pokonujemy dystans większy niż 100km od Lublina czy Kozienic doliczamy koszty dojazdu, przy większych odległościach mogą dojść koszty noclegów/wyżywienia.

Pakiet FILM

Cena: Ofertę wraz z cenami wysyłamy na prośbę klienta. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy na stronie: Kontakt

Liczba operatorów: dwóch
Czas pracy operatorów: Jesteśmy do dyspozycji pary od godziny 12:00 i zostajemy na weselu do końca oczepin(max do godziny 1:30 w nocy), nagrywamy tyle na ile pozwoli logistyka jednym autem. Istnieje możliwość rozszerzenia czasu pracy.
Czas trwania filmu: Standardowo wykonujemy 50-60 minutowy dynamiczny film oraz teledysk ślubny o długości 3 – 4 minuty. Istnieje możliwość wydłużenia filmu max do 90 minut. Na życzenie klienta wykonujemy także nowoczesne, krótkie filmy o długości 20-30 minut.

Jaką długość filmu wybrać ?

Jaką długość filmu wybrać ?

Film o długości 90 minut(opcja dodatkowo płatna) to propozycja głównie dla Par które organizują bardzo duże wesele oraz są fanami tradycyjnych filmów weselnych. Przez większość czasu podczas wesela dominują tańce z muzyką zespołu. Film taki zadowoli wielkich fanów klimatów weselnych. Zalecamy tutaj wybór dodatkowej opcji – trzeciego operatora. Opcja ta znacznie urozmaici tak długi film.

Film o długości 50-60 minut jest świetnym kompromisem i naszym zdaniem najlepszym wyborem. Zawiera wszystkie istotne elementy z mszy oraz wesela, muzykę zespołu/dja na weselu więc spodoba się także fanom dłuższych filmów jednocześnie nie będąc nudnym dzięki dużej ilości dynamicznych teledysków i dobrze dobranej muzyce.

Film o długości 20-30 minut jest skierowany do tych, którzy oczekują głównie bardzo dynamicznego i bezkompromisowego montażu w nowoczesnym stylu. Jest to bardzo elegancka i bogata w emocje kompozycja ujęć w której nie zawsze wszystko dzieje się chronologicznie.

 

Otrzymują Państwo: Ekskluzywny pendrive zawierający film ślubny oraz teledysk ślubny + dodatkowa kopia na zwykłym pendrivie. Film nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem, można we własnym zakresie wykonać dowolną ilość kopii. Cały materiał, który Państwu przekazujemy jest w rozdzielczości FULL HD.

classic pendrive kreativ 2 pendrive kreati 3

Podczas filmowania zawsze używamy:

– profesjonalnych urządzeń do stabilizacji kamer – ruch kamery jest stabilny i płynny(nie trzęsie się)
– aparatów cyfrowych z wymienną optyką – zapewnia to doskonalą jakość obrazu w rozdzielczosci FULL HD
– profesjonalnych rejestratorów dźwięku wraz z wieloma mikrofonami – zapewnia to najwyższej jakości dźwięk, bez echa w kościele, czysty i wyraźny dźwięk zespołu na weselu
– zestawu lamp na wypadek złych warunków oświetleniowych – czasem sala jest zbyt ciemna (nigdy nie świecimy lampami nakamerowymi oraz w kościele)
– kamery GoPro np. do montażu w samochodzie – atrakcyjne ujęcia, które ciekawie wzbogacają reportaż

Opcjonalne dodatki do pakietu:

 1. Rozszerzona długość filmu – istnieje możliwość wydłużenia filmu do max 90 minut
 2. Dron opcja mini – ujęcia lotnicze sali weselnej, kościoła oraz okolicy związanej z reportażem (dom Panny młodej, atrakcyjne wizualnie miejsca okoliczne)
 3. Dron opcja pełna + trzeci operator + kran kamerowy  – dodatkowy trzeci operator/pilot drona filmuje to samo co w opcji mini + kompletny reportaż lotniczy: zajazd i wyjście z domu Panny młodej, zajazd i wyjście z kościoła, zajazd pod salę, ujęcie grupowe. Trzeci operator jest obecny także podczas całego wesela co znacznie wzbogaca film.
 4. Plener  – do 5 godzin z parą w terenie, ujęcia nagrane podczas pleneru wzbogacają teledysk i film (dojazd na plener jest wyceniany indywidualnie, do 100km od Kozienic jest bezpłatny)
 5. Teledysk z pleneru – dodatkowy teledysk, zmontowany z ujęć nagranych podczas pleneru.
 6. Podziękowanie dla rodziców, lovestory itp.  z wyświetleniem na weselu na naszym sprzęcie(ekran + projektor)
 7. Dron na plenerze – wycena indywidualna
 8. Dodatkowa godzina filmowania
 9. Kran kamerowy o wysięgu od 1.5 do 4 metrów- bardzo atrakcyjne ujęcia z góry na sali weselnej, efekt latającej po sali kamery
 10. Cały surowy materiał(nagrywamy na nasz nośnik, Para otrzymuje dysk twardy z całym surowym materiałem) –
 11. Dodatkowy pendrive ozdobny
 12. Wywiady z gośćmi zorganizowane przez osobę wyznaczoną przez Parę Młodą
 13. Płyta Blu – Ray
 14. Płyta DVD

 

 


Zaplanuj ślub i wesele z PlanujemyWesele

Najlepszy w Polsce katalog kamerzystów na ślub i wesele